in

21 Sayısının Önemi ve 21 Gün Kuralı | Bilinçaltınız Sizin Elinizde!

Evren, içi bin bir türlü gizemle dolu apayrı bir yaratılış. Peki evrenin içerisindeki sırlardan kaçını biliyoruz? Ya da bilmemiz gerekenler, bildiklerimizden çok daha mı fazla?

Bu yazıda sizlerle evren mesajlarından bahsedecek daha sonrasında 21 sayısının önemi hakkında konuşacağız.

Sözlük açıklamasına göre Evren; 1. isim, gök bilimi Gök varlıklarının bütünü, kâinat, cihan, âlem, kozmos. olarak geçmektedir. Çevrenizde gördüğünüz herşey ( siz dahil ) hepsi evrenin içinde yer alan bir parçadır.

Peki evrenin kendine has kuralları var mıdır? Bu soruya verilecek cevap göreceli olsa da, genel olarak evrenin kuralı olduğundan emin olduğumuz bazı maddeler bulunmaktadır.

Evren’in Bazı Kuralları

Ağzınızdan Çıkanlara Dikkat Etmelisiniz

Bunu kesinlikle yapmam, bu benim başıma hayatta gelmez dediğiniz şeyler oldu mu? Ama bizzat başınıza geldi değil mi? O yüzden ağzınızdan dökülen kelimelere dikkat etmeli, büyük konuşmamalısınız.

Evrendeki Enerji

Canlı cansız her varlığın kendine has bir enerjisi vardır. Sizin enerjinizi ise çevrenizdeki enerjiler belirler. Yani sizin psikolojik durumunuz çevrenize bağlı. O yüzden mutlu,başarılı ve huzurlu olmak istiyorsanız, çevrenizin buna müsait olduğundan emin olun. Yaşamış olduğunuz kötü durumların, hastalıkların bu kural sebebiyle ortaya çıktığını unutmayın.

21 Sayısının Önemi ve 21 Gün Kuralı

21 sayısından gizli ilimlerde çokça bahsedilmektedir. Başarılı insanların bu kuralı sıkça uyguladığı bilinir. Bilimsel olarak da başarısı ispatlanan bu sayının normal bir sayıdan farkı nedir?

Vücudumuz bir şeyi alışkanlık haline getirme konusunda biraz tembeldir. Büyük bir iştahla, hevesle başlanılan işlerin büyük bir çoğunluğunun çok sürmeden hayal kırıklığıyla sonuçlandığını görürsünüz. Bunun sebebi girişim yapılan işin ( aklınıza gelen her türlü faaliyet ),  gerçekten de kötü sonuçlanacağıyla ilgili olabilir. Ama bu çok çok düşük bir ihtimaldir. Kötü sonuçlanmasının asıl sebebi, yaptığınız işle istikrarlı bir şekilde ilgilenmemeniz den kaynaklanmaktadır.

21 sayısı, Miladi takvim esasına göre 3 haftaya tekabül etmektedir. 21 gün boyunca tekrar edilen bir davranış, bir iş, beyin tarafından alışkanlık haline getirilmektedir. Yeni nöronlar oluşmakta ve bu nöronlar benimsemiş olduğunuz alışkanlığı oluşturmaktadır.

O yüzden yazımızın son kısmında şunu belirtmek istiyorum. Herhangi bir konuda alışkanlığınız olsun istiyorsanız, 21 gün boyunca gereken ne ise istikrarı bozmadan yapmaya devam edin. 21.günün sonunda bunun gerçekten sizin bir alışkanlığınız haline geldiğini anlayacaksınız. Gelecek yazı olan 40 Gün Kuralı‘nda görüşmek üzere, esen kalın..

Written by NMB

Nazım Mert BİLGİ. 19.05.2018 tarihinde RA ile beraber bu web sitesini kurduk. Sizlere birçok kategori adı altında özgün içerikler sunmaya devam ediyoruz.

Comments

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Comments

comments

Sivilcelerden Kesin Olarak Kurtulmanın 7 Yolu!

TARKAN – Bal Küpü Şarkı Sözü