in , ,

4N1K Dizisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu? Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Büşra Yılmaz’ın Wattpad platformunda yazdığı ve devamında kitap olarak çıkan 4N1K’ nın yüz binlerce hayranı var. 2017 yılında ilk filmi çıkan 4N1K’nın geçtiğimiz aylarda ikinci filmi de beyaz perde’de yerini aldı.

Komedi-Gençlik türündeki roman 5 Arkadaşın lise zamanlarını anlatıyor. Yaprak, Ali, Gökhan, Sinan ve Oğuz’un  bulunduğu romanda karakterlerimizin yaptıkları ile hem eğleniyor hem de lise zamanlardaki karakterlerimizi tanımış oluyorsunuz.

O zaman biraz karakterlerimizi tanımaya ne dersiniz?

 

1. BARIŞ OZANSOY

İlk olarak okulun basketbol takımında olan Sırık diye andığımız Barışı tanıyalım. Grubumuzdaki Yaprak’a aşık olan Barış, Yaprak’ın aşkına karşılık vermesi için ona sürprizler yapıyor.

Çabaları işe yarıyor mu? Belki.

 

2. OĞUZ ÜNAL

Grubun Mese’si. Pizza sever, komik ve rahat dostumuz yaptıkları ile bizi güldürüyor.

Ve tam bir Kate Upton hayranlığı ile dikkat çektiğini de unutmayalım. Odasının duvarlarının tamamen Kate Upton poster dolu olduğunu bizden duymayın.

 

3. SİNAN YORULMAZ

Grubun yakışıklısı, kız tavlamada kankalarına yardımcı olan Gökhan son çıkan filminde bunun sırrını veriyor bizden söylemesi.

 

4. GÖKHAN KARADEMİR

Demirli olarak anılan ve okulda en çok müdürü tarafından uyarılan Gökhan’ın sert tavırları olmasına rağmen Merve’ye olan bağlılığı ve tavırları izlerken keyif almanıza neden olacak.

 

5. YAPRAK AYVAZ

Yıllardan beri grubun tek kız üyesi olan Yaprak çok canlı bir kız. Arkadaşlarıyla olan sohbetleri, oyunları ve onlarla yaşadığı maceralar deli dolu. Tabi bir de peşindeki yakışıklı prenslerimizi sayalım.

 

6. ALİ TEKELİOĞLU 

Annesi ve Babası Amerika’da olan karakterimiz çocukluğundan beri Yaprak’ın en büyük destekçisi, koruyucusu ve en büyük aşığı. Fakat bunu Yaprak’ a söylemekten çekiniyor. Peki bunu Yaprak’a nasıl söyleyecek? Ya da yerini Barış’ın almasına izin verecek mi?  İzlerken göreceğiz.

 

Yazıma şöyle bir ekleme yapayım: İlk filmde oynayan, Ali karakterimizin yerine geçmiş olan oyuncumuz ikinci filmde yerini bir başkasına bırakıyor.

Peki akıllardaki en önemli soruya gelelim. Dizisi çıkacak mı? Nerede çıkacak?

Fox Tv’ de yayınlanacak olan dizi yazın sonuna doğru gelebileceği söyleniyor. Wattpad’den çıkıp milyonlarla hitap eden ve şimdi de dizisi çıkacak olan romanda Yazarımıza başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

 

RA

Written by RA

Rukiye BİLGİ. 19.05.2018 tarihinde NMB ile beraber bu web sitesini kurduk. Sizlere birçok kategori adı altında özgün içerikler sunmaya devam ediyoruz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Comments

comments

Öğrenciyken Para Kazanmanın 12 Yolu!

Geçmişten Günümüze iPhone Modelleri