in ,

Aşık Olduğunuzu Anlamanın 10 Yolu!

Karşınızdaki kişiye karşı, gerçekten ne hissettiğinizi bilmek istemez misiniz? O zaman yazıya.

 

Aşk çoğu insan için mutluluk verici ve heyecan verici bir duygu olsa da bazılarımız için durum böyle değil. Kalbimizi kıran, bizi ağlatan ve hayata olan bakış açımızı değiştirmesini de konuya katmamız gerekiyor.

Ama her insanın farklı tanımlayabileceği bu duygunun bize göre tanımı, sizi havalara uçuran aynı zamanda sizin farklı bir bakış açısı almanızı sağlayan bir duygudur.

İnsanlar aşık olacağı kişiyi seçemeyeceği gibi aşık olduğunu anlamakta da zorluk çekebiliyor. Bazen karşımızdaki insana duyduğumuz o duyguyu, tamamen aşk dışında başka duygulara yorduğumuz çoğu kişi için olmuştur.

Peki aşık olduğunuzu anlayabilmek ve hissettiğiniz duygunun gerçekte ne olduğunu bilmek istemez misiniz? Okumaya devam edin.

 

 

1. GÖZLERİNİZ ONU ARIYORSA 

Gittiğiniz her ortamda gözleriniz onu arıyor ve yanınızda olmasını en çok istediğiniz kişi o ise, bu ona karşı bir şeyler hissetiğinizin kanıtlarından bir tanesidir.

 

 

2. DAHA ÇOK EĞLENİYORSANIZ

Arkadaş ortamınızda veya olduğunuz çevrede konuşulanlar sizi fazlasıyla sıkıyor olabilir ve aklınız o’ na kayıyor olabilir. Eğer arkadaşlarınızla veya çevrenizdeki herhangi biriyle eğlendiğinizden daha çok onunla eğlendiğinizi düşünüyorsanız, bu aşka yaklaşmaya başladığınız manasına gelir.

 

 

3. KONUŞMADAN DURAMIYORSANIZ

Eğer beraberken konuşmadan duramıyor, ona en komik ve en üzücü anılarınızı bile anlatmayı seviyorsanız, anlatırken bundan büyük keyif alıyorsanız, hisleriniz artmaya başlamış demektir. Çünkü ona anlattığınız her bir konunun sizinle bağlantısı var ve kendinizi ona açıyorsunuz demektir.

 

 

4. HER KONUDA KONUŞUP ANLAŞIYORSANIZ

İlginiz olup olmaması fark etmiyor, eğer her konuda konuşup bu konular üzerinde bir anlaşma sağlayabiliyorsanız, aşkınızın artması an meselesi!

 

 

5. BİRBİRİNİZE SAYGI DUYUYORSANIZ

Birbirinize her konuda saygı duyabiliyorsanız, gerçek aşık olduğunuzu kanıtlamaya çok çok yakın olduğunuzu belirtmeli ve bunun gözlerinizden okunduğundan adımız kadar emin olduğumuzu söylemeliyiz.

 

 

6. MESAJLARI BİLE DİKKATLİ ATIYORSANIZ

Ona gönderdiğiniz mesajları yazarken, tekrar tekrar düşünüyor ve mesajları atmadan hemen önce ne yazdığınızı bir daha süzgeçten geçiriyor, onun kırılmasını önlemek ya da yanlış bir düşünceye kapılmasını engellemek adına kontrol ediyorsanız aşk kapınızı çalmıştır.

 

 

7. GÖZLEMLERİNE VE YAPTIKLARINA GÜVENİYORSANIZ

O’ nun yaptığı gözlemleri çok gerçekçi ve doğru buluyor, hislerine son derece güveniyorsanız aşk kalbinizin tam orta yerine konmak üzeredir.

 

 

8. ONUNLA GURUR DUYUYORSANIZ

O’ nun yaptığı tüm işler, başarılar ile gurur duyuyorsanız, bu içinizi ısıtacak duygu gelmiş ve kalbinizin tam orta yerine yerleşmiş demektir.

 

 

9. ONUN İSMİNİN GEÇTİĞİ YERLERDE BİLE HEYECANLANIYORSANIZ

Arkadaş ortamınızda, film izlerken ya da okuduğunuz kitapta onun ismi geçtiğinde heyecanlanmaya başladıysanız, etrafınızı efsunlar sarmış durumda bizden söylemesi!

 

 

10. KARNINIZDA KELEBEKLER UÇUŞUYORSA 

Onu gördüğünüzde, kokusunu ciğerlerinizde hissettiğinizde ya da ismini duyduğunuzda karnınızda oluşan o karıncalanma hissi var ise size çok önemli bir şey söylemeliyiz,

Tebrikler o yakışıklıya/ güzele aşık olmuşsunuz!

RA

Written by RA

Rukiye BİLGİ. 19.05.2018 tarihinde NMB ile beraber bu web sitesini kurduk. Sizlere birçok kategori adı altında özgün içerikler sunmaya devam ediyoruz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Comments

comments

Aleyna Tilki – Yalnız Çiçek Şarkı Sözü

iPhone’ da Kimsenin Bilmediği Gizli 10 Özellik!