in ,

En Çok Abonesi Olan Ünlü 10 Türk Youtuber!

Ülkemizde içerikleri ile bizleri bilgilendiren, eğlendiren ve kendi hayatlarını izleme imkanı veren ünlü Youtuber’ larımızın sizce kaç abonesi vardır?

İşte size en çok abonesi bulunan ünlü 10 Türk Youtuber’ larımızı sayıyoruz!

 

10.  REYNMEN 

 

1995, İstanbul doğumlu olan Reynmen’ in gerçek ismi Yusuf Aktaş’tır. Adını İngilizce Rain Man yani Yağmur Adam’ ın okunuşundan almaktadır. Aslen Sivaslı ve kendisi Radyo ve Televizyon Programcılığı öğrencisi. Youtube öncesinde Scorp’ ta videolar yayınlayan fenomenimiz daha sonrasında Youtube’ da içerik üretmeye ve videolar atmaya başlamıştır. Şu anda toplamda 2.058.874 adet abonesi bulunmaktadır.

 

9. BERKCAN GÜVEN 

Işık Üniversitesinde Grafik Tasarımı bölümü okuyan ünlü Youtuber’ ımız 1996′ da İstanbul’ da doğdu. Youtube’ dan önce Vine ile ünlü olan Berkcan’ ın, toplamda 2.224.859 abonesi bulunmaktadır.

 

8. OYUN DELİSİ 

Mediakraft ekibinden, Oyun Delisi kanalını yöneten ve kuran Tamer Yeşildağ, Youtube’ a oyun videoları yüklemektedir. Oyun Delisi kanalının şu anda, toplamda 2.347.185 abonesi bulunmaktadır.

 

7. FURKAN YAMAN HD 

1999, Ankarada doğumlu olan Furkan Yaman HD evin en küçük ve tek erkek çocuğuymuş. Youtube’ a oyun videoları, challenge videoları ve daha bir çok içerik yükleyen ünlü Youtuber’ ımızın şu anda toplamda 2.428.435 adet abonesi bulunmaktadır.

 

6. RUHİ ÇENET VİDEOLARI

Ruhi Çenet Videoları adında Youtube kanalı bulunan Youtuber’ ımız, insanlara bilgi verici ve ilginç videolar yüklemesi ile tanınıyor. 1990 doğumlu Aydın’ da dünyaya gelen Youtuber, üniversiteyi Hindistan’ da Yazılım Mühendisliği bölümünde okumuş. Şu anda toplamda 2.899.775 adet abonesi bulunmaktadır.

 

5. BURAK OYUNDA 

24 Haziran 1996 Bilecik doğumlu olan Burak, Youtube’ a oyun videoları yüklemektedir. Süleyman Demirel Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı bölümü okuyan Youtuber’ ımız daha sonra ailesi ile birlikte İstanbul’ a taşınmış. Şu anda toplamda 2.932.659 adet abonesi bulunmaktadır.

 

4. YAP YAP 

OHA diyorum kanalı ile aynı şirketten çıkan 4 kişilik bir ekip. Yine bilgilendirici, eğlenceli içeriklere sahip videolar ile tanınmaktadır. Şu anda toplam 3.818.377 adet abonesi bulunmaktadır.

 

3. OHA DİYORUM

Çeşitli challenge videoları yükleyen ve 5 kişilik bir ekipten oluşan kanalın kurucusu ve sahibi Uğur Uğurcan’ dır. Bir Mediakraft projesi olan kanalın eğlenceli içerikleri bulunmakta. Kanalın şu anda toplam 4.384.511 adet abonesi bulunmaktadır.

 

2. ORKUN IŞITMAK 

1996 yılında İzmir’ de doğan Youtuber’ ımız, İstanbul üniversitesinde İtalyan Dili ve Edebiyatı okumaktadır. Youtube’ a ilk katıldığı zamanlarda oyun videoları yükleyen Youtuber, şimdilerde ise challenge, vlog ve insanları eğlendirme amaçlı yüklediği videolar ile tanınıyor. Şu anda toplam 4.840.852 adet abonesi bulunmaktadır.

 

1. ENES BATUR

1998 yılında Antalya’ da dünyaya gelen Youtuber, eğlenceli içerikleri ve oyun videoları ile insanların dikkatini çekiyor. 2018 yılının başında da “Hayal mi Gerçek mi?” adlı hayatını anlatan sinema filmi ile beyaz perdeye ilk adımını atmıştır. Youtuber’ ın şu anda toplamda 7.433.313 adet abonesi bulunmaktadır.

RA

Written by RA

Rukiye BİLGİ. 19.05.2018 tarihinde NMB ile beraber bu web sitesini kurduk. Sizlere birçok kategori adı altında özgün içerikler sunmaya devam ediyoruz.

Comments

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Comments

comments

Antalya’da Mutlaka Gezmeniz Gereken 7 Yer!

TEST – Hangi Renk Seni Daha Çok Anlatıyor?