in , ,

En İyi 5 Kişisel Gelişim Uygulaması

Bu yazımızda sizler için en iyi kişisel gelişim uygulamalarını derledik. Sizlere farkındalık kazandıracak ve hem sizin hem de zihninizin rahatlamasına yardımcı olacak en iyi uygulamalar için yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Meditasyon – Uyku, nefes, farkındalık

 

Meditasyon uygulamaları içerisinde en çoklu özellik barındıran ve “gerçek” bir meditasyon uygulaması arayanlar için en iyi meditasyon uygulaması.

Morlu bir sembole sahip olan bu uygulamada, dilediğiniz gibi meditasyon uygulamaları ile rahatlama sağlayabilir ve gün içerisinde yaşadınız strese farkındalık sağlayarak bambaşka bir açıdan bakabilirsiniz.

 

 

Kişisel Gelişim – Beyin,Hafıza,Kariyer Geliştirme

 

Kişisel gelişim ve motivasyon hakkında oldukça zengin yazılara sahip bu programı indirdiğinizde, her vakit bulduğunuzda ya da sık sık ziyaret ederek içeriğinde barındırdığı yazıları okuyabilirsiniz.

Tabii, okumaktan ziyade yazılan yazıları kişisel gelişiminiz adına uygulamak ve hayatınızı daha da kolaylaştırmak için uygulamanız da gerekmektedir. Bu uygulama zengin içeriğinden dolayı sizlere yardımcı olacak.

Lumosity – Zihin Jimnastiği

 

İçeriğinde bilim insanları tarafından tasarlanmış zihin egzersiz programları barındıran bu uygulamada, tek yapmanız gereken zihninizi geliştirmek adına yapılmış testleri yapmak.

Yaptığınız bu testler sayesinde zihninizi geliştirebilir ve birçok konuda hızlı ve doğru bir şekilde davranma yollarını bulabilirsiniz.

Kişisel Gelişim & Aforizmalar

 

İçerisinde motivasyonunuzu ve gelişiminizi arttıracak yazılar barındıran bu uygulama sayesinde birçok kişisel gelişim kitabında okuyacağınız ve hayatınızı, davranışları kolaylaştıracak bilgiler edineceksiniz.

Sözlük anlamında da olduğu gibi bir duygu ya da kuralı keskin ve kısa bir şekilde anlatıp olaylar karşısında farkındalık kazanmanız için tasarlanmış bir uygulamadır.

 

Enneagram – 9 Mizaç

 

Kendinizi gerçekten tanıyor musunuz?

Kendinizi, zihninizi ve benliğinizi tanımak adına yapılmış olan bu uygulama sayesinde hem davranışlarınızı hem de kötü olan geliştirmeye ihtiyacı olan yanlarınızı nasıl düzeltebileceğinizi söyleyen bir uygulama.

Size sorduğu sorular ile sizi tanımaya çalışıyor ve verdiğiniz cevaplar doğrultusunda benliğinizin ne gibi şeylere ihtiyacı olduğunu sizlere söylüyor.

Farkındalık kazanmak ve birazcık da olsa rahatlama sağlamak adına güzel bir uygulama.

RA

Written by RA

Rukiye BİLGİ. 19.05.2018 tarihinde NMB ile beraber bu web sitesini kurduk. Sizlere birçok kategori adı altında özgün içerikler sunmaya devam ediyoruz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Comments

comments

Üniversite Sonuçları Açıklandı mı?

Doğru Bildiğinizi Sandığınız 5 Gerçek!