Merhabalar,

19 Mayıs 2018 tarihi olan bu özel günde yayın hayatına başlamamızın haklı gururunu yaşıyoruz. 10’dan fazla kategoride sizlere hizmet veren Aklıma Takılanlar ekibini ve hizmet detaylarını sizlerle paylaşmak için bu yazıyı oluşturduk. Eğer hazırsak hemen hakkımızda detaylara geçebiliriz.

Web sitemizin tanıtımından önce sizlere ekibimizden bahsetmek istiyoruz. NMB & RA iştirakı olan Aklıma Takılanlar, NMB ( Nazım Mert BİLGİ ) & RA ( Rukiye BİLGİ ) tarafından oluşturuldu. Bu iki üniversite öğrencisi,  eğitimlerini yazılım geliştirme alanında yapmaktadır. Güçlerini birleştiren bu ikili Antalya-İstanbul arası çalışmalarına son hızla devam etmektedir.

 

Okuyucularına her alanda bilgi vermeyi ve akıllarına takılan her soruyu yanıtlamak amaçlı kurdukları bu web sitesinde daha fazla ve daha farklı içerikler görmeye devam edeceksiniz.

Hem eğlence hem kişisel gelişim hem motivasyon kategorilerimiz ile bir çok farklı alanda yazılarımızı sizlerle paylaşmaktayız.

 

Sizler için en kaliteli ve en doğru içerikleri paylaşmaya çalışan bu ekibi, sosyal medya hesaplarından takip edebilir,  mail yolu ile ulaşabilir ve aklınıza takılan her soruyu ulaştırabilirsiniz.

İçeriklerimize erişim sağlayan bütün ziyaretçilerimiz için kaliteli içerikler sunmaya devam edecek ve ziyaretçilerimizin aklına takılan soruların en doğru şekilde yanıtlanmasını sağlayacağız.

Günün her saatinde ulaşabileceğiniz ve istediğiniz vakitte erişebileceğiniz sitemiz, sizlere olan hizmetlerine gururla devam etmektedir.