in

İnternet’ten Yemek Siparişi Nasıl Verilir?

Sevdiğiniz bir restoranın yemeklerini evinize getirmeyi istemez misiniz?

Eğer gün içerisinde yorulup yemek yemeye gitmek için müsait bir zaman bulamıyorsanız bu yazımız tam size göre. İnternet’ten nasıl yemek siparişi verilir ya da bu tarz uygulamaların kullanımı nasıldır başlıklı tüm sorularınıza cevabı bu yazımızda veriyoruz.

Merak edenler yazımıza.

 

 

Telefonların yaygınlaşması ile beraber hayatımızı kolaylaştıracak ve eğlendirecek çok sayıda uygulamalar ortaya çıkmaya başladı. Günlük planlarımızın programı konusunda yardımcı bir uygulamadan tutun da canımız sıkıldığında eğlenebilmemiz için çok fazla uygulamalar var.

Bu uygulamaların derinine inecek olursak, bizim en önemli ihtiyacımız yemek konusunda da yardımcı olduğu görülüyor.

 

Artık bir çok çeşitte yemeği bir çok farklı uygulamadan sipariş edebilir ve olduğunuz yerde siz restorana gitmeden o size gelebilir. Peki, nasıl mı?

Yemek siparişi ile alakalı indirdiğiniz bir uygulamaya evinizin adresi ve telefon bilgilerinizi girerseniz, daha sonrasında seçeceğiniz bir yemeği kapınızın önüne kadar getirtebilirsiniz.

Bu konuda bir hayli fazla yemek siparişi verebileceğiniz uygulama olduğunu bilmelisiniz.

Bu yazımızda ise sizlere bu uygulamalardan en güvenli olanları sayacak ve nasıl sipariş verebilirsiniz, uygulama nasıl kullanılır gibi konulara değineceğiz.

 

 

ADRESEYEMEK.COM

Adreseyemek.com adlı İnternet sitesinde çeşitli restoranların çeşitli yemekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda bir uygulamaya sahip olan sitenin en rahat özelliklerinden biri telefonunuzda yer kaplamayacak olması.

 

Yemek sipariş ederken girdiğiniz İnternet sitesine semtinizi ve restoran adını yazarsanız istediğiniz lezzete kolayca ulaşım imkanı sağlayacaktır.

 

 

YEMEK SEPETİ

Bir uygulaması bulunan yemek sepeti, kolay bir kullanıma sahip. Uygulamayı ilk yüklediğinizde olduğunuz ili ardından ilçeyi ve semti yazarak çevrenizdeki restoranlara kolayca ulaşım imkanı veriyor.

Ayrıca uygulamaya özel indirimli fırsatlarda bulunmaktadır.

Uygulamayı yazan ve yöneten kişiler yemek siparişi dışında, siz ne kadar yemek sipariş ederseniz bölgenizdeki kişilerin sıralamasında üstlere çıktığınız küçük bir eğlenme alanı yapmış.

 

Ne kadar puana sahip olduğunuzu görebilir ve sipariş verirken aldığınız puanlar ile bölgenizde muhtar olabilirsiniz.

Aynı zamanda uygulamanın canlı yardımı da bulunmakta. Geç gelen siparişi, sipariş durumunuzu veya eklettirmek istediğiniz malzemeleri buradan söyleyerek insanlara kolay ve kaliteli bir hizmet sunmakta.

 

 

NE YEMEK VAR 

Yemek sipariş edebileceğiniz ve yüksek puanlı uygulamalardan bir diğeri de “Ne yemek var” adlı uygulama. Kullanıcılarının kullanımı daha rahat bulması ve daha çok iş göreceğini düşündüğü bir kitleye sahip.

Uygulama için yine aynı şekilde semtinizi girerek restoranları görüntüleyebilir ve yemek siparişi edebilirsiniz.

 

 

TELEFON NUMARASI 

İnternet üzerinde pek çok yemek işletim yerleriniz İnternet sitesi bulunmakta. Ve her İnternet sitesinde kendilerine ait telefon numaraları yazmaktadır.

Keyfinize göre bu tarz restoranların semtinize göre olan numaralarını İnternet üzerinden bularak arayabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

 

 

RA

Written by RA

Rukiye BİLGİ. 19.05.2018 tarihinde NMB ile beraber bu web sitesini kurduk. Sizlere birçok kategori adı altında özgün içerikler sunmaya devam ediyoruz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Comments

comments

WhatsApp’da Görüntülü Aramayı Kapatma!

İyi Bir Üniversite Seçimi Nasıl Olmalı?