in , ,

Mutlaka Alınması Gereken En İyi 5 Oyuncu Bilgisayarı!

Oyun oynarken bilgisayarınız aksın mı istiyorsunuz?

Bu yazımızda sizlere, oyun oynarken donmayacak ve yüksek hızlı performansları ile bilgisayar modelleri sunacağız. Özellikleri ve kaliteleri ile birinci sınıf olan bilgisayarlarımızı hem merak ediyor hem de oyuncu bilgisayarı olarak ne alacağınıza karar veremiyorsanız mutlaka okumaya devam etmelisiniz!

 

5. RAZER BLADE PRO 

17.3 inç ekran boyutuna sahip bilgisayar, Intel Core i7 işlemcisine sahip. 2.90 GHz CPU Frekanslı bilgisayarımız, 32 GB RAM ve 4 çekirdeği bulunuyor. 3.49 kg ağırlığı ve 7 saat üzeri batarya ömrü ile size keyifli bir oyun imkanı sunuyor.

 

 

 

4. MSI INFINITE A

Intel Core i7 işlemcili bilgisayarın 3.6 GHz işlemci hızına sahip. 8 MB ön belleğe ve 32 GB RAM kapasitesini de unutmamak gerekiyor. NVIDIA grafik çipseti ile GTX1080 çipseti de bulunan bilgisayar, 15 kg ağırlığı bulunuyor ve Windows 10 64 Bit kullanılıyor.

 

 

 

3. ASUS GT51CH-TR007T

i7 işlemcili bilgisayar, 4.2 GHz işlemci hızı ve 8 MB ön belleği bulunuyor. 32 GB RAM kapasitesi, NVIDIDA grafik çipseti,  GTX 1080Ti ekran kartı çipseti ile size keyifli bir deneyim yaşatacak.

 

 

 

2. ALIENWARE AURORA R7 

Intel Core i7 işlemciye sahip olan bilgisayar, NVIDIA grafik çipseti, GTX 1080Ti ekran kartı çipseti ile gözleri üzerine çekiyor.

 

 

 

1. MSI GT75 TITAN

Tüm zamanların en iyi bilgisayarı diyebileceğimiz MSI markasının bu bilgisayarı, Intel Core i9 işlemciye sahip. 8 GB ekran kartı hafızası, 32 GB RAM kapasitesi bulunuyor. NVIDIA GEFORCE grafik çipseti, GTX 1080 ekran kartı çipseti de barındıran bilgisayarda, 17.3 inç ekran boyutu bulunuyor.

RA

Written by RA

Rukiye BİLGİ. 19.05.2018 tarihinde NMB ile beraber bu web sitesini kurduk. Sizlere birçok kategori adı altında özgün içerikler sunmaya devam ediyoruz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Comments

comments

Görüntüsüne Ve Tadına Bayılacağınız Bir Tarif | Saray Lokumu

Dünyanın En Değerli 5 Şirketi