in ,

Türkiye’nin En Yakışıklı 5 Erkek Ünlüsü

Yaptıkları ile gönüllerimize taht kurmuş Türkiye’nin en ünlü ve en yakışıklı 5 erkek ünlüsü sizlerle!

Merak edenler yazımıza.

1- Burak Özçivit 

24 Aralık 1984, ;stanbul doğumlu olan ünlümüz oyunculuğa Best model of Turkey isimli yarışmada performans sergileyerek başlamış ve devamında Eksi 18 adlı dizide oynayarak kendini duyurmuştur. 30 Haziran 2017′ de Fahriye Evcen ile evlenmiş olan oyuncumuz 1.84 boyundadır.

 

2- Kıvanç Tatlıtuğ

Oynadığı Aşk-ı Memnu adlı dizide Behlül karakterine can vermiş ünlü oyuncu 27 Ekim 1983′ te Adana’ da dünyaya gelmiştir. Best Model of the World yarışmasının kazananlarından biridir. 19 Şubat 2016′ da Başak Dizer ile evlenmiştir.

 

 

3- Tolga Sarıtaş

30 Mayıs 1991, İstanbul doğumlu olan oyuncumuz kariyerine ilk adımlarını lise yıllarında tiyatro dalında ödüller alarak yapmış ve devamında 2009 yılında çekilen Bahtı Kara adlı filmde rol almıştır.

Güneşin Kızları ve Söz dizileri ile ekranda alıştığımız yüzlerden bir tanesi olan oyuncu hem saç rengi hem de göz rengi ile çoğu insanın kalbinde taht kurmuş durumda.

 

 

4- Murat Boz

7 Mart 1980, Zonguldak doğumlu olan sanatçı sesi ve ürettiği şarkılar ile insanlara namını duyurmuştur. 1998 senesinde Milliyet Gazetesi`nin liseler arasında düzenlemiş olduğu yarışmada birinci olan Boz, müziğin temellerini bu yıllarda atmıştır.

 

 

5- Çağatay Ulusoy

Son yıllarda hakkında çıkan haberler dolayısıyla medyadan bir vakit uzaklaşmış olsa da gönüllere taht kuran ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990, İstanbul doğumludur.

Best Model Of Turkey yarışmasında birincilik kazanan ünlü oyuncu bu yarışmada kazandığı birincilik sayesinde oyunculuğun ilk adımlarını bu senelerde atmıştır.

RA

Written by RA

Rukiye BİLGİ. 19.05.2018 tarihinde NMB ile beraber bu web sitesini kurduk. Sizlere birçok kategori adı altında özgün içerikler sunmaya devam ediyoruz.

Comments

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Comments

comments

En İyi Bikini Ve Mayo Modelleri

Mutlaka Almanız Gereken En İyi 5 Kulaklık Markası