in ,

TÜRKİYE’NİN EN İYİ 5 YILDIZLI OTELLERİ

Bu yazımızda yaz aylarının vazgeçilmezi ve gezmek isteyip de planlayarak gideceğimiz yerler için en iyi otelleri sizin için derledik. Seyahat ederken kalacağınız yeri düzgün seçmeniz gerekir ve bunlardan en çok bilindikleri beş yıldızlı otellerdir.

Bu yazımızı sizlerin en güvenli ve en keyifli bir şekilde yataklarında rahatça uyuyabilecekleri otelleri, sizler için derledik.

Merak edenler yazımıza.

 

 

10. UTOPİA WORLD 

 

Alanya Kargıcakta bulunan beş yıldızlı otel yapılan sunumlar ve .alışanların güler yüzlülüğü olsun üst seviyede puanlara sahip. Fakat otelin içinde barındırdığı aktiviteler birbirine uzak olması dolayısı ile bazı müşterileri tarafından pek hoş görülmemiştir.

 

 

9. ANTİQUE ROMAN PALACE 

 

Alanya’da bulunan ve dört yıldıza sahip bu otel, oldukça tarihi ve güzel bir konuma sahip. Şehir merkezine 2,5 km olması, Antalya Hava limanına 122 km olması ise kafanızı dinlemenizi sağlayacak. Aynı zamanda tropikal bahçe içerisinde bulunan otel balayı mekanı arayanlar için oldukça güzel bir tercih oluyor.

 

 

8. PAPİLLON AYSCHA HOTEL & SPA 

 

Antalya’nın Belek tarafında bulunan 4,5 yıldızlı otelde manzara eşliğinde bir çok aktivite bulabiliyor ve otel için verdiğiniz paranın her bir kuruşunu zevkle çıkarabiliyorsunuz. Yeşilliklerle donatılmış olan bahçenin içinde geçireceğiniz günler keyfini çıkarmanız için sizi bekliyor.

 

 

7. RİXOS PREMİUM TEKİROVA

 

Antalya’da bulunan ve villa modelinde olan otel Toros dağlarının denizle buluştuğu o muhteşem güzellikte yer alıyor. İçerisinde Aquapark, Geniş macera parkına sahip olan otelin aynı zamanda çocuk kulübü bulunuyor.

Oteli gelen ziyaretçiler, çocuklar için gelinebilecek iyi yerlerden biri olarak yorumlamışlardır.

 

 

6. LUKKA EXCLUSİVE HOTEL KAŞ 

 

Antalya, Kaş’ta bulunan otelde, Toros dağlarına ve denize olan güzel manzara karşında diliniz tutulacak.

 

 

5. RİXOS SUNGATE BELDİBİ

 

5 yıldızlı otel kervanına sahip olan Rixosun bu oteli, Antalyanın Kemer ilçesinde bulunuyor.

 

 

4. RİXOS DOWNTOWN ANTALYA 

 

3. AKRA OTEL

 

2. ORANGE COUNTY RESORT HOTEL 

 

1. HİLTON İSTANBUL BOSPHORUS

RA

Written by RA

Rukiye BİLGİ. 19.05.2018 tarihinde NMB ile beraber bu web sitesini kurduk. Sizlere birçok kategori adı altında özgün içerikler sunmaya devam ediyoruz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Comments

comments

Evde Sıkılanlar İçin Derdinize Çare Olacak Muhteşem Çözüm Önerileri!

Üniversite Sonuçları Açıklandı mı?